KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17531013

nr 1753 1013

Gérard Eppelé (1929), Frankrike, Figurer. Signerad, "Au Dessus la Cité", daterad 1969. Olja på duk, 86x113 cm, yttermått inklusive ram: 92x119 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 19 januari 2026
kl 19:58:23

17/1 15:14:31 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor